Skolotāji

Baiba Rēdere

Baiba Rēdere

Ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas Akadēmijas multivizuālās mākslas glezniecības meistardarbnīcā un bakalaura grādu Latvijas Mākslas Akadēmijas Tekstilmākslas katedrā. Absolvējusi Rīgas Lietišķās Mākslas koledžas(tagad Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskola) apģērbu modelēšanas nodaļu. Mācījusies Liepājas mākslas skolas Apģērbu modelēšanas nodaļa.Izstādēs piedalās no 2002. gada. No 2008. gada aktīvi glezno abstraktās glezniecības jomā. Notikušas vairākas personālizstādes Rīgā, Liepājā, Līvānos.

Radījusi tērpu zīmolu Woocoon - woocoon.lv. Tie ir unikāli tērpi no vilnas un zīda nuno velšanas tehnikā. Šajā jomā Baiba pasniedz meistarklases Maskavā un Latvijā,  ir pieejama video meistarklase (studija Shkatulochka.com ).

 

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu