Skolotāji

Sandra Konstante

Sandra Konstante

Ieguvusi maģistra grādu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā programmā „Dizains” un bakalaura grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Pedagoģijas nodaļā. Beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas (tagad Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola) Keramikas nodaļu. Vairāk kā 27 gadus strādājusi mākslas un dizaina izglītībā Valmieras Mākslas vidusskolā (17 gadus bijusi šīs skolas direktore), Latvijas Kultūras koledžā, Vidzemes augstskolā. Beigusi Moreno institūtu Latvijā, iegūstot psihodrāmas līdera kvalifikāciju. 2017. gadā beigusi Latvijas Nacionālā kultūŗas centra kursus un ir  Latvijas kultūras vēstniece.

Vadījusi izglītības un mobilitātes projektus Nordplus Junior, Comenius, Leonardo da Vinci un VKKF programmās, kā arī kursus un seminārus Datorgrafikā, Dizaina domāšanā, Mākslas valodā, Reklāmas psiholoģijā un stratēģijā, Kreativitātes veicināšanā, Arhaiskajā pieredzē un Sirreālajā psihodrāmā.

Strādā radoši grafikas dizainā un mākslā. Notikušas personālizstādes un piedalījusies grupu izstādēs Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Zviedrijā.

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu