Skolotāji

Dace Blūma

Dace Blūma

Absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas Keramikas nodaļu. Profesionālo izglītību pilnveidojusi, studējot Igaunijas Valsts Mākslas institūtā keramikas specialitātē, vēlāk Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi mākslas maģistra grādu. 

Pēc augstskolas strādājusi Rīgas Porcelāna rūpnīcā. Strādājusi kā mākslas skolotāja Rīgas Mākslas skolā, Rīgas Lietišķās mākslas koledžas Keramikas nodaļā. Valmieras Mākslas vidusskolā un Valmieras ģimnāzijā. Piecus gadus bijusi Valmieras Mākslas vidusskolas direktore.

Pēc Valmieras perioda darba gaitas turpina keramikas specialitātē SIA Dekolserviss.

Strādā radoši mākslas un dizaina jomā. No 1983. gada regulāri piedalās mākslas izstādēs Latvijā un ārzemēs. Darbi atrodas Latvijas Mākslinieku savienības un Kultūras ministrijas īpašumā, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā, Rīgas Porcelāna muzejā, kā arī privātkolekcijās ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Kanādā, Vācijā. No 1987.gada ir Latvijas Dizaineru savienības biedre, no 1988.gada Latvijas Mākslinieku savienības biedre. 

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu