Skolotāji

Helga Jaksone

Helga Jaksone

Ieguvusi Maģistra grādu  pedagoģijā un mākslā, absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļu un J. Rozentāla Mākslas vidusskolu (tagad – Nacionālā mākslu vidusskola).

No 1983. gada piedalījusies izstādēs, simpozijos gan Latvijā, gan ārvalstīs - Vācijā, Izraēlā, Somijā, Austrālijā, Krievijā, Gruzijā, Nīderlandē un citur. Notikušas personālizstādes Rīgā, Jūrmalā, Cēsīs, Valmierā, Bauskā. Darbi atrodas Latvijas, Krievijas un Gruzijas muzeju kolekcijās. Latvijas Mākslinieku savienības biedre no 1990. gada.

Māca priekšmetus Gleznošana un Kompozīcija. Līdztekus mācību darbam organizē Mākslas nodaļas  radošos pasākumus – izstādes, konkursus un citus projektus. Helgas Jaksones vadībā tiek veidoti skolas Ziemassvētku objekti un fasādes noformējumi, kas ir saņēmuši atzinības Rīgas domes rīkotajos konkursos. Par izstāžu un projektu vadību Helga Jaksone ir saņēmusi Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Gada balvu kultūrā “Baltais Zvirbulis”.

Informējam, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes, lai identificētu tīmekļa vietnes lietotāju sesijas laikā. Lai uzzinātu vairāk par tīmekļa vietnē izmantotajām tehniskajām sīkdatnēm, lūdzam noklikšķināt uz linka “Sīkdatņu politika”. Noklikšķinot uz pogas “Sapratu”, jūs aizvērsiet brīdinājuma logu.Sapratu